Wielkanoc w hotelu – jak to wygląda?

Ten sposób spędzania świąt jest idealny dla rodzin otwartych na nowe znajomości i poszukujących rówieśniczego towarzystwa dla ich dzieci. Musimy być przygotowani na obecność innych osób w hotelu, które będą towarzyszyć nam przy posiłkach, czy w trakcie korzystania z hotelowych atrakcji.
Wybór pobytu w hotelu pozwala w pełni cieszyć się urokami świąt wielkanocnych w rodzinnym gronie bez żadnych trosk i zmartwień. Profesjonalna załoga hotelowa zadba o wszystkich członków Twojej rodziny oferując szeroki wachlarz atrakcji dopasowany do wieku i upodobań. Trzydniowe świąteczne turnusy pełne wielkanocnych tradycji, podczas których rodzice zaznają błogiego spokoju podczas relaksujących zabiegów w hotelowej strefie Wellness, a dzieci doznają sporej dawki ruchu i aktywności zarówno w wodzie jak i na lądzie. Przekonaj się jak atrakcyjna może być

Wielkanoc w hotelu- jak to wygląda?

 

Wielki Piątek

Hotele rozpoczynają kilkudniowe turnusy świąteczne od uroczystej wieczornej kolacji zapoznawczej, po której prezentowane są różnego rodzaju animacje dla dzieci, a w wyjątkowych miejscach nawet pokazy lokalnych stand-uperów. Bardzo często także tego dnia odbywają się małe koncerty lokalnych artystów. Zazwyczaj są to występy kameralne, akustyczne, którym towarzyszy niesamowity klimat, a atmosfera jest nie do powtórzenia.

Wielka Sobota

Dzień rozpoczyna się od uroczystego wspólnego śniadania obitego w rozmaite potrawy wielkanocne, zarówno tradycyjne jak i bardzo nowoczesne, które z pewnością zaskoczą podniebienie niejednego gościa. Hotele stawiające na tradycje zazwyczaj każdej przybyłej rodzinie dają w prezencie autorski koszyczek, aby ci mogli iść poświęcić go w pobliskim kościółku. Po powrocie ze spaceru i święcenia koszyczków goście, zwłaszcza ci najmłodsi, zachęcani są do udania się do strefy basenowej, gdzie czeka ich świetna zabawa z animatorami w wodzie. Rodzice w tym czasie, natomiast mogą skorzystać z wodnego fitnessu, lub zrelaksować się w strefie Wellness.
Nieważne, czy zdecydujecie się na relaks, czy wysiłek, z pewnością każdy zgłodnieje, dlatego później następuje kolejna obfitująca w pyszne potrawy obiadokolacja, którą możemy spędzić w zacisznym, rodzinnym gronie. Wybornym potrawom będzie towarzyszyć muzyka grana na żywo. Wieczorem gości hotelowych czeka ognisko z pysznymi kiełbaskami i rozgrzewającym grzańcem, a także delikatną, bardzo klimatyczną muzyką graną na gitarze do bardzo późnej godziny.

Niedziela Wielkanocna

Po standardowym śniadaniu personel hotelowy porywa dzieci do pobliskiego parku i rzuca im wyzwanie – odnalezienie wszystkich schowanych jajek, w zamian za nagrodę. Dzieci pod okiem pracowników i animatorów oddają się bezpiecznej zabawie. Po zakończeniu każde z nich otrzymuje ogromnego czekoladowego zająca i odznakę, a następnie na terenie hotelu mają możliwość skorzystania z wielu dostępnych atrakcji jak jazda konno, malowanie twarzy, zabawy z animatorami i wiele, wiele innych równie ciekawych opcji. Rodzice w tym czasie są zaproszeni do strefy Wellness, gdzie czeka na nich kilka rodzajów saun, jacuzzi, basenów sportowych i kompleksów hydromasaży. Dodatkowo w hotelowym SPA na swoich gości czeka wykwalifikowany zespół masażystów i kosmetologów dbających o ich samopoczucie i urodę. Szeroki wybór masaży, od klasycznych, przez tajski, gorącymi kamieniami, świecą i wiele, wiele innych, spośród których na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające zarówno na ciało jak i na twarz to opcja najczęściej wybierana przez kobiety, zwłaszcza jeżeli chodzi o autorskie rytuały relaksacyjne i upiększające oferowane przez SPA.

Wczesnym popołudniem wszyscy razem spotykają się na obiedzie, który zostaje zwieńczony przepysznym deserem. Kolejno następuje czas pożegnań i powrotów do domu.

Podsumowując, podczas szukania idealnego hotelu na spędzenie Świąt Wielkanocnych warto zwrócić uwagę na typ atrakcji, które oferuje obiekt i dokonać wyboru zgodnie ze swoimi preferencjami, gdyż wachlarz możliwości jest w obecnych czasach bardzo szeroki.

Dodaj komentarz