Najlepsze apartamenty w Mielnie na wynajem

Kiedy wyjeżdżamy na wakacje, najlepszym wyborem jest wynajęcie apartamentu. Mielno to idealne miejsce, na wyjazd nad morze, ponieważ znajduje się tam jeden z najlepszych obiektów wakacyjnych FAF Dune Resort. Apartamenty to gwarancja wygody, są w pełni wyposażone i mają piękne widoki.

FAF Dune Resort

Obiekt położony jest blisko plaży w nadmorskiej miejscowości Mielno, co czyni go wyjątkowym miejscem, w którym goście cieszą się bliskością morza i pięknem otaczającej przyrody.

W obiekcie Resort znajduje się ponad 60 komfortowych i luksusowych apartamentów dostępnych dla rodzinnych wakacji, par lub spotkań biznesowych.
W ofercie znajdują się apartamenty o powierzchni od 30m2 do 117m2 z widokiem na morze, klimatyzacją oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Firma codziennie dokłada wszelkich starań, aby każdy apartament był idealny pod względem jego funkcjonalności, jak i ogólnego wyglądu, dzięki czemu chętnie wypoczywają tam zarówno goście indywidualni, jak i rodziny, czy grupy przyjaciół.

Dune Resort powstał w harmonii z otoczeniem, a inspiracją do stworzenia jego wyjątkowej bryły było morze – dlatego Dune Resort zaprojektowano tak, aby jego bryła w kształcie łodzi mogła dyskretnie stać w naturalny krajobraz. Z obszaru Dune Resort promenada biegnie wzdłuż wybrzeża bezpośrednio do plaży, z której prowadzą schody i rampa dla wózków inwalidzkich Jego długość wynosi prawie 2 kilometry i od centrum miasta do Unieścia, umożliwiając spacery z widokiem na morze.

Luksusowe apartamenty FAF Mielno-Dune Resort to najlepsza lokalizacja dla osób wymagających, którym zwykły pokój w hotelu nie wystarcza. Pokoje są bardzo przestronne i wygodne. Mają komfortowe łazienki oraz kuchnie. Dostępne jest także Wi-Fi. Duży dostęp do naturalnego światła oraz duże stolarki okienne to także Apartamenty zostały zaprojektowane przez najlepszych projektantów wnętrz, co znacznie uprzyjemnia pobyt w takiej przestrzeni. Galeria zdjęć  apartamentów w internecie mówi sama za siebie. Wybierając FAF można mieć pewność, że wrócimy kolejnym razem na dłuższy czas.

Zarezerwuj apartament teraz: mielno-apartments.pl

Atrakcje w Mielnie i okolicach

Mielno to obowiązkowy kierunek wycieczek nie tylko dla miłośników imprez, ale również przyrody i historii. Piaszczyste plaże na terenie Mielna oraz przystań rybacka to coś, co powinien odwiedzić każdy, kto znajdzie się w tym pięknym mieście. Wieczorem można wybrać się na spacer promenadą, natomiast w ciągu dnia warto odwiedzić jezioro Jamno. Z kolei rozległe szlaki rowerowe zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

1. Ogród botaniczny w Niegoszczy, który powstał w 2018 roku. Jest to teren ponad 2-hektarowy w Niegoszczy koło Mielna. Jest jednym z najmniejszych i najmłodszych ogrodów botanicznych w Polsce. Posiada kolekcję roślin liczącą ponad 5 tysięcy gatunków.

2. Ogrody Hortulus w Dobrzycy – utworzony w 2014 roku, na ponad 5,5 hektarowej działce. Znajduje się tam około 30 różnych ogrodów tematycznych. Jest tam 20-metrowa wieża widokowa oraz największy na świecie labirynt grabowy.

Warto wybrać się także do:
-Parku Linowego w Mielnie

-Zagrody Jamno w okolicy

-Odwróconego domku

-Parku Rozrywki Pomerania Fun Park, który znajduje się 40 km od Mielna

-Parku wodnego w Koszalinie

Osoby, które przyjeżdżają do Mielna z dziećmi koniecznie warto zobaczyć co najmniej dwa pomniki – morsa i jelenia. Wszystkich zachwyci również z pewnością Latarnia Morska w Gąskach nieopodal Mielna, która ma aż 50 metrów wysokości!

Dodaj komentarz