Lord hotel – dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Lord hotel jest kompleksowym miejsce, które pozwala na organizację imprez, wesel oraz eventów. Miejsce to zostało stworzone ze specjalną wizją. Przeczytaj ten artykuł dowiedz się, czemu warto odwiedzić hotel Lord. 

Więcej informacji o hotelu Lord

Lord hotel to piękne miejsce stworzone z myślą o turystach. Panuje tam ciepła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz jest rewelacyjna restauracja. W tym rodzinnym miejscu czas płynie wolniej oraz przyjemniej. Odwiedzający ten hotel goście mogą liczyć na dobre wyposażenie pokoju, a także parking hotelowy. Goście mogą podziwiać urocze tereny, które znajdują się nieopodal. Pokoje przystosowane zostały tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Na wyciągnięcie ręki są piękne ogrody do dyspozycji gości. Tworzą one niezwykłą otoczkę luksusu. Pozwalają na chwilę się zatrzymać w codziennym biegu oraz złapać oddech po ciężkim dniu. Hotel Lord posiada profesjonalną obsługę, która spełnia wszystkie oczekiwania na najwyższym poziomie. Hotel Lord pozwala się odprężyć i zrelaksować się w ciężkich chwilach. Kucharze oraz kelnerzy serwują znakomite dania, które są przygotowywane na bazie najlepszych składników. Gwarantuje to same ciekawe doznania kulinarne.

Restauracja kryształowa – czy warto?

Restauracja w hotelu lord idealnie nadaje się na różne okolicznościowe imprezy rodzinne, chrzciny, urodziny oraz różnego rodzaju imprezy. Piękno sal konferencyjnych sprawia, że świetnie nadają się na imprezy okolicznościowe. Hotel zapewnia obsługę imprez zarówno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz. Można być pewnym, że pracownicy zadbają o odpowiedni wystrój sal, kolorystykę oraz każdy szczegół.

Jasny pokój w hotelu Lord

Schludny pokój jednoosobowy? Jest to jak najbardziej możliwe. Lord hotel posiada stylowe oraz funkcjonalne wnętrza, które są naprawdę świetnie urządzone. W pokojach można znaleźć różne udogodnienia, do których należy telewizja satelitarna bądź Wi-Fi. W niektórych pokojach dostępna jest także klimatyzacja. Wysoki standard pozwala na zrelaksowanie się gości. Ekskluzywna restauracja sprawia, że można doznać całkiem nowych kulinarnych smaków. Niezależnie od tego, czy jest to służbowa podróż czy wyjazd z najbliższymi, można być pewnym, że czeka nas wspaniały czas. W wolnych chwilach można udać się na spacery po pięknych ogrodach. Panuje w nich cisza i spokój. Do hotelu bez problemu można zabrać zwierzęta.

Idealne centrum konferencyjne

Hotel Lord posiada parking prywatny, więc jest dobrym rozwiązaniem dla firm organizujących służbowe spotkania. Hotel posiada nowoczesny sprzęt, klimatyzowane sale, profesjonalną obsługę oraz dostęp do Wi-Fi. Jest możliwość, by zorganizować nawet spotkanie na 350 osób, jednak nie ma problemu z kameralnymi wydarzeniami. Istnieje możliwość prezentacji multimedialnych, które mogą wzbogacić każdy event. Odpowiednia stylistyka sali umożliwia spotkania na najwyższym poziomie. Wyjazd służbowy, który odbędzie się w tym miejscu, będzie na najwyższym poziomie.

Kompleksowe wyposażenie sali umożliwia dobre przyjęcie gości. Do aranżacji można wykorzystać prostokątne stoły bądź okrągłe. Możliwe jest też podświetlenie sali na dowolny kolor, w zależności od preferencji klientów. Dopełnieniem jest świetne menu, które zostało przygotowane przez rewelacyjnych kucharzy oraz serwis kawowy.

Ponadto istnieją tutaj świetnie wyposażone pokoje, które nadadzą się, gdy zapragniemy przedłużyć konferencje. Nie trzeba obawiać się cen, gdyż są one przystępne dla wszystkich klientów oraz gości.

Dodaj komentarz