Kursy kitesurfingu na Helu

Planujesz spędzić tegoroczne lato nad polskim morzem, ale nie masz pomysłu na ciekawe spędzenie tam czasu? Bardzo dobrze trafiłeś! Do jednych z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych sposobów na kreatywne i ekscytujące spędzenie wakacji nad morzem należą kursy kitesurfingu, oferowane przez szkołę FunSurf. Są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Ponadto udział w nich mogą wziąć również dzieci i młodzież. Jest to zdecydowanie świetna alternatywa dla bezczynnego leżenia na plaży, czy przesiadywania w restauracjach całymi dniami. Jesteś ciekaw, gdzie dokładnie odbywają się kursy kitesurfingu i co jeszcze oferuje szkoła FunSurf?

nauka windsurfingu

Profesjonalna nauka windsurfingu w FunSurf

Sporty wodne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób w każdym wieku. Profesjonalne szkoły sportowe, specjalizujące się w szkoleniach z zakresu sportów wodnych, obfitują w ogromną ilość kursantów każdego lata. Do jednych z nich należy szkoła FunSurf, wyróżniająca się blisko 30-letnim doświadczeniem w branży. Oferuje ona profesjonalne kursy i obozy kitesurfingu, windsurfingu oraz wingfoila. Szkoła składa się z licencjonowanych i wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym nauka windsurfingu jest naprawdę prosta i przyjemna. FunSurf prowadzi szkolenia w trybie grupowym oraz indywidualnym na każdym stopniu zaawansowania. Nie ma więc znaczenia, czy miałeś już wcześniej styczność ze sportami wodnymi, czy też nie – tutaj będziesz miał okazję na wodne szaleństwa w towarzystwie profesjonalistów z całej Polski. Kursanci FunSurf zgodnie potwierdzają, że nauka windsurfingu tutaj jest czymś wyjątkowym i niezapomnianym.

obozy wingfoilowe

Szkoła wingfoila FunSurf – zapisy

W szkole FunSurf zapisy trwają przez cały rok. W okresie letnim skorzystać możesz ze szkoleń w Polsce, natomiast w okresie jesienno-zimowym, szkoła wingfoila organizuje wyjazdy zagraniczne do ciepłych krajów, takich jak Egipt. To właśnie tam odbywają się najbardziej szalone i ekscytujące wślizgi na desce. Jeżeli jednak chciałbyś popływać na naszych polskich wodach, możesz zapisać się na zbliżający się sezon 2023 do bazy Chałupy lub Polaris – obie znajdują się na Półwyspie Helskim. Szkoła wingfoila FunSurf prowadzi zapisy online, poprzez swoją stronę internetową, a także drogą telefoniczną. Możesz również odwiedzić główne biuro szkoły w Lublinie przy ul. Bohaterów Monte Cassino 55/1. To jak, jesteś zainteresowany podjęciem się nowej aktywności? Nie zwlekaj i zaplanuj swoje wakacje już teraz, korzystając z bardzo korzystnej oferty szkoły FunSurf.

Dodaj komentarz