Gdzie do SPA w górach?

Wybierz miejsce na ferie zimowe pełne aktywności i relaksu.

Wraz z nadejściem zimy w prawie każdym domowym zaciszu pada pytanie Gdzie do SPA w górach? Rodzinny wyjazd z dziećmi, gdzie każdy z członków rodziny znajdzie swoje ulubione rozrywki i atrakcje. Relaksujące masaże, autorskie zabiegi kosmetyczne, lecznicze wody termalne i niesamowita ilość innych atrakcji zachęca do spakowania walizek i wyruszenia na niezapomniane zimowe ferie pełne aktywnego wypoczynku i błogiego relaksu. Pojawia się zatem pytanie, który ośrodek wybrać, bowiem wybór jest bardzo szeroki.
Poniżej przedstawiamy zestawienie trzech najpopularniejszych i najczęściej wybieranych SPA w polskich górach.

Najpopularniejsze SPA

  • Medical SPA Malinowy Dwór (Świeradów- Zdrój)
  • Rezydencja Nosalowy Dwór (Zakopane)
  • Hotel Bania Thermal & Ski (Białka Tatrzańska)

Medical SPA Malinowy Dwór

Czterokrotny zdobywca tytułu Najlepszego Resortu SPA w Polsce. Czterogwiazdkowy hotel z uzdrowiskiem położony w Świeradowie-Zdroju, południowo- zachodniej części dolnego Śląska, a dokładnie w malowniczych Górach Izerskich. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, świetne położenie i niezwykle rozbudowaną infrastrukturę Uzdrowisko stanowi jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc wypoczynkowych przez turystów.  W hotelu znajduje się 68 świetnie wyposażonych i niezwykle komfortowych apartamentów, a także bardzo rozbudowana sieć strefy Wellness obejmująca obszarem ponad 500 m2 powierzchni. W strefie znajdują się m.in. gabinety oferujące szeroki wybór zabiegów kosmetycznych i masaży, zewnętrzne jacuzzi, basen z wodą źródlaną i systemem hydromasaży, a także kompleks różnego rodzaju saun. Uzdrowisko jest najbardziej cenione przez turystów za możliwość skorzystania z zabiegów z wykorzystaniem dobrodziejstw leczniczej wody siarkowej pozyskanej ze źródła “Malina” w Solcu-Zdroju.

Rezydencja Nosalowy Dwór

Inspirowany alpejskim klimatem, bardzo popularny zwłaszcza wśród amatorów sportów zimowych kurort o szerokim wyborze usług Wellness. Znajduje się w lekko oddalonej od centrum części Zakopanego, zaledwie niecałe 100 metrów od centrum narciarskiego Nosal, z niezwykle urokliwym widokiem na Giewont. W bliskim sąsiedztwie niesamowitego Tatrzańskiego Parku Narodowego. Styl i atmosfera panujące w obiekcie są nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym połączeniem klasyki z typowo góralskim klimatem. Do usług oferowanych przez kurort, poza bardzo komfortowymi i przestronnymi pokojami są trzy restauracje, studio fitness, kryty basen i szeroka oferta niezwykłych zabiegów  prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników strefy Wellness, które swoim działaniem opierają się o żywioły tatrzańskiej przyrody, pełne kojącej mocy wody, orzeźwiającego powietrza, bogactwa ziemi i energii ognia. Do dyspozycji gości jest 8 gabinetów wykonujących niezwykłe, autorskie rytuały oczyszczające ciało i duszę pełne relaksu i naturalnych aromatów.

Hotel Bania Thermal & Ski

Resort znajdujący się w Białce Tatrzańskiej, u podnóża największego ośrodka narciarskiego na Podhalu. Zjawiskowy, czterogwiazdkowy hotel o bardzo luksusowym i nowoczesnym wnętrzu. Do dyspozycji gości hotel oferuje 275 świetnie wyposażonych i niezwykle komfortowych apartamentów z przepięknym widokiem na stoki narciarskie, lub panoramę Tatr Wysokich. Goście szukający przede wszystkim relaksu z pewnością znajdą coś dla siebie w bardzo rozbudowanej strefie Wellness, w której skład wchodzi 7 gabinetów kosmetycznych, kilka rodzajów saun, w tym rzadko spotykana sauna chlebowa, a także składającą się z trzech stref sieć basenów z wodą termalną. Bardzo ciepła, korzystna dla zdrowia woda termalna, a także wiele atrakcji w postaci wodnych masaży, czy zjeżdżalni sprawia, że goście niechętnie opuszczają tę strefę. Spośród szerokiej gamy zabiegów relaksacyjnych największą popularnością cieszą się autorskie rytuały opracowane przez specjalistów z dziedziny Wellness z serii “Sielsko- Anielsko”. Dodatkowo goście mogą skorzystać z różnego rodzaju masaży, zabiegów z zakresu fizjoterapii, SPA dla mężczyzn oraz usług fryzjerskich.

Dodaj komentarz