Bezpieczne i ciekawe spływy Piaśnicą

Dębki to malownicza miejscowość położona na Wybrzeżu Bałtyckim, około 20 km od Łeby. Słynie z pięknych, szerokich plaż oraz dużej ilości atrakcji turystycznych. Jedną z nich są spływy kajakowe, przyciągające amatorów przygód i osoby kochające aktywny wypoczynek. Czy warto wybrać się na spływy kajakowe rzeką Piaśnica do Morza Bałtyckiego? Jakie atrakcje oferują spływy Piaśnicą?

Spływ kajakowy Dębki niezapomniana atrakcja

Spływ kajakowy Dębki to forma aktywności fizycznej, która dostarcza niezapomnianych wrażeń. Pozwala na wyciszenie i odpoczynek od codzienności, a także pobudza mięśnie do pracy. W trakcie spływu kajakowego uczestnicy pokonują malowniczą rzekę Piaśnicę, która ciągnie się przez przez gęste lasy i łąki. Trasa jest zróżnicowana, doskonale przygotowana, nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych kajakarzy.

Bezpieczne spływy kajakowe Piaśnicą

Trasa spływu jest kręta, ale nurt rzeki Piaśnicy spokojny, dlatego spływy są bezpieczne, idealne dla całych rodzin czy grup przyjaciół. Ze spływów kajakowych mogą również korzystać zorganizowane grupy pracownicze. Rodzinne spływy kajakowe Piaśnicą do morza to wspaniała atrakcja, która integruje i pozwala spędzić czas z najbliższymi. Dzieci i rodzice mogą wspólnie pokonywać przeszkody, ustalać trasę, cieszyć się z pokonanych kilometrów. Wspomnienia ze spływu na pewno na długo pozostaną w pamięci. W trakcie spływu uczestnicy mają możliwość podziwiania pięknej, nadmorskiej przyrody. Płynąć, można zobaczyć ptactwo i zwierzęta, które zamieszkują tę okolicę. Kajaki Dębki to doskonała forma aktywności dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą. Pobyt na kajakach relaksuje, pozwala na obcowanie z pięknem przyrody, a także dodaje energii i adrenaliny.

Doskonale zorganizowane spływy Piaśnicą

Spływy kajakowe Piaśnica są profesjonalnie zorganizowane, na uczestników czeka bezpieczne miejsce wodowania sprzętu, które stanowi śluza łącząca jezioro Żarnowieckie z rzeką Piaśnica, zadbana baza kajakowa, prywatne bezpłatne miejsca postojowe. Dostępne są jedno lub dwuosobowe kajaki, z dostawką do dziecka, a także niezbędny sprzęt asekuracyjny. Czas spływu wynosi ok. 2-2,5 godziny, uczestnicy są dowożeni z mety do startu kolejką.

Dębki atrakcje dla turystów

Spływ Piaśnicą to nie jedyna atrakcja, jaką proponują Dębki. Po dopłynięciu do miejsca wodowania, na uczestników spływów czekają piaszczyste plaże, które są idealne na relaks i opalanie. Amatorzy sportów wodnych również nie będą zawiedzeni. W Bałtyku można pływać, nurkować, wypożyczyć skutery czy narty wodne. Atrakcje czekają na dorosłych i dzieci. Po spływie można odwiedzić okoliczne restauracje i bary, które serwują lokalne specjały.

Spływ Piaśnicą wprost do morza to wspaniała okazja do aktywnego, zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu, a także do podziwiania cudnej okolicy nadmorskich Kaszub. Warto zarezerwować dogodny termin i przekonać się, że spływ organizowane w miejscowości Dębki są idealnie dopracowane, bezpieczne, gwarantują świetną przygodę dla osób w każdym wieku.

Dodaj komentarz